درباره شرکت ما

توضیحاتی کوتاه درباره شرکت ما

خانه ایده آزود قریب به ۱۵ سال مشغول فعالیت در حوزه‌های مختلف تحقیقات بازار است. ارائه‌ی داده‌های دقیق و صادقانه به مشتریان و مشاوره‌های واقع‌بینانه در خصوص بخش‌های مختلف بازار، رسالت اصلی تمامی متخصصان تحقیقات بازار ما در این آژانس است.

ما در خانه ایده آزود همگام با دانش روز دنیا همواره تلاش کرده‌ایم تا خدمات به روز را به مشتریان خود ارائه دهیم، در خانه ایده آزود برخلاف بسیاری از شرکت‌های تحقیقات بازار که تمرکز خود را بر تحلیل‌های کمی و مقطعی گذاشته‌اند، پا را فراتر از مطالعات مقطعی گذاشته‌ ایم و برای نخستین بار در ایران به مقوله آینده‌ پژوهی در تحقیقات بازار ورود پیدا کرده‌ایم.

همچنین تلاش خود را در جهت بومی‌سازی روش‌های روز دنیا به کار برده ایم تا بتوانیم نیازهای کارفرمایان ایرانی را با روش‌های نوین رفع نماییم. در خانه ایده آزود ما با نیرویی متخصص، کارآزموده و پر تجربه همواره با تلاش و کوشش بسیار سعی بر جلب رضایت مشتریانش داشته‌ایم و تمام همت خود را بر ارائه تحقیقاتی بر پایه علم و اطلاعات دقیق در سریع‌ترین زمان ممکن متمرکز کرده‌ایم.

چشم انداز

می‌خواهیم به انتخاب نخست کشور در حوزه تحقیقات بازار تبدیل شویم. به اعتبار منطقه‌ای و جهانی دست یابیم آنچنان که در کشور‌های خارج از ایران بتوانیم ۳ شعبه مختلف تاسیس کنیم. می‌خواهیم در ۱۰ سال آینده جز ۱۰ شرکت برتر دنیا در زمینه تحقیقات بازار باشیم.

img

ارزش های ما

یکی از ارزش‌های مهم سازمانی ما اخلاقیات است، ما با مشتریان خود رو راست هستیم و نیت ما کمک به آنها در ارزیابی بهتر عملکرد خود است تا بتوانند هرچه بهتر و بیشتر در راستای پیشرفت خود گام بردارند. موفقیت مشتریان موفقیت ماست، زمانی که این با این دیدگاه فعالیت خود را شروع می‌کنیم می‌خواهیم تحقیقاتی بر پایه علم و دانش ارائه دهیم تا مشتریان‌مان بتوانند با استفاده از این گزارش‌ها به نتایج بهتری دست پیدا کنند، چرا که موفقیت آنها باعث سربلندی و در نتیجه موفقیت ما نیز خواهد بود. خانه ایده آزود همواره به انعطاف پذیری و چابکی در بین مشتریانش محبوب بوده است، ما انعطاف پذیریم تا بتوانیم در راستای خط مشی مشتری گام برداریم و چابکیم تا بتوانیم در زمان مناسب کاری با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم.

img

تیمی از بهترین متخصصان

نیروی انسانی متبحر از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمانی است. خانه ایده آزود به پشتوانه مدیران و کارشناسان متخصص، تحصیل کرده و کار آزموده خود از این سرمایه با ارزش غنی است و همواره با تکیه بر علم و دانش روز توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورد.
امید امانی
امید امانی

مدیرعامل

فریور معنوی
فریور معنوی

مدیر پروژه

یونس نوری
یونس نوری

تحقیقات بازار

میلاد کریمی
میلاد کریمی

سوپروایزر

ماموریت ما

ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا بتوانند به اهداف مورد نظر خود برای شناخت بازار ‌هدف، مخاطبین، سلایق و عقاید مختلف قومی، مذهبی و فرهنگی دست پیدا کنند. با استفاده از دانش تحقیقات بازار به آنها دیدگاهی از آینده می‌دهیم تا بتوانند با علم به آینده، فعالیت‌های خود را آغاز نمایند و در گام‌های بعدی بتوانند از سرمایه خود بهینه استفاده کنند و برای فعالیت‌های بدون بازدهی هزینه‌های گزافی صرف نکنند.

animationanimation